BLF2425M8LS140J
Bomkey ( HK ) Electronic Co.,Limited
Contact Now
BLF2425M8LS140J
BLF2425M8LS140J
RF Mosfet 28 V 1.3 A 2.45GHz 19dB 140W SOT502B